Ukraina

Jeśli chcesz przekazać darowiznę na rzecz ukraińskiego kryzysu uchodźczego, prosimy o wpisanie słowa Ukraina jako odnośnika przy dokonywaniu wpłaty.

Wesprzyj nasze działania

Wspieramy finansowo różne lokalne, ogólnopolskie i międzynarodowe inicjatywy. Jeżeli chcesz zasiać swoje finanse i dołączyć do tych działań, możesz to zrobić wykorzystując podane poniżej sposoby. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jak darować?

Bank

Przelew Bankowy

Jeżeli wpłacasz z polskiego rachunku, użyj tego numeru:
92 2530 0008 2024 1007 5608 0001 

Jeżeli wpłacasz z międzynarodowego rachunku, użyj tego numeru:
IBAN: PL92 2530 0008 2024 1007 5608 0001
SWIFT / BIC: NESBPLPW

Właściciel konta:
Kościół Chrystus dla Wszystkich
Sciegiennego 42, 70-354 Szczecin

SMS

Wiadomość
tekstowa - SMS

Wyślij SMS o treści „GIVE XXX” pod nr  799 448 823   

Karta

Karta kredytowa

Możesz przekazać środki za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Skorzystaj z poniższego formularza.

Portal

ChurchSuite

Możesz darować wykorzystując stronę ChurchSuite – kliknij tutaj

Coś innego

Inne

Jeśli chcesz zasiać w inny sposób, skontaktuj się z nami –kliknij tutaj

Dla kogo

Kogo wspieramy

Coffee House i Latarnia

KCdW wspomaga finansowo pracę w Coffee House i Latarni, które działają, aby pomagać osobom zmagają sie z problemami uzależnień. Proszę skontaktuj się z Helen Stainsby, która jest liderem tej działalności jeżeli chcesz dowiedzieć się jak możesz wspomóc te służby.

OneSaved

KCdW wspomaga finansowo organizację OneSaved, która ma na celu walkę z handlem dziećmi. OneSaved zaklada ośrodki opieki dla dzieci w poludniowo-wschodniej Azji. Te domy są bezpiecznym miejscem dla dzieci,  które były sprzedane. Miejsce w którym mogą wyzdrowieć, otrzymać opieke medyczną i psychologiczną, a co najważniejsze mogą poznać miłość Chrystusa i znależć prawdziwą wolność przez osobistą relacje z Jezusem.
Więcej informacji na temat pracy jaką wykonuje OneSaved można znaleźć na ich stronie internetowej 1saved.org

Netivah

KCdW wspomaga finansowo organizację Netivah, która pragnie oglądać jakmłodych mężczyzn i kobiety w Izraelu poznają Mesjasza, Jego miłość, stają się jak On i służą tak, jak on służył. Netivah wyposaża, wzmacnia oraz wspiera wzrost chrześcijańskich społeczności w Izraelu w aspektach życia rodzinnego, pracy z młodzieżą oraz służby wojskowej. Organizują różne wydarzenia np. krajowe konferencje młodzieżowe, lokalne wydarzenia dla młodzieży, wspinaczki i wycieczki kempingowe. Seminaria i wykłady dla liderów młodzieżowych, liderów kongregacji oraz żołnierzy.
Wiecej informacji na temat pracy jaką wykonuje Netivah można znaleźć na ich stronie netivah.com

Misjafrika

KCDW wspiera finansowo Honoratę Wąsowską i jej organizację „Misjafrika”, która działa na rzecz potrzebujących rodzin w Ugandzie podczas blokady. Sytuacja ta rozpoczęła się w marcu i wiele osób straciło pracę i źródło dziennego dochodu. Dzięki temu ludzie byli bliscy głodu i nie będą w stanie zapłacić za odesłanie swoich dzieci do szkoły po śluzy. Potrzebują naszej pomocy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy, którą wykonuje „Misjafrika”, odwiedź ich stronę internetową pod adresem misjafryka.wordpress.com

Kontakt

Pozostaj z nami w kontakcie