Grupy Domowe

Spotykamy się w prywatnych domach, aby dzielić się życiem z Bogiem. Na tej stronie możesz przeczytać więcej o naszych różnych grupach, które Ci polecamy.

Na dole strony możesz
– skontaktować się z nami, pisząc w formularzu  kontaktowym
– Zobaczyć na mapie, gdzie znajdują się grupy

Fajne Babki

Co drugi wtorek o 17:00

Fajne Babki to grupa młodych dziewczyn, które wspólnie szukają Boga. Pomimo, że każda z nich jest zupełnie inna, to łączy je jeden cel: Odkrywanie Bożej miłości. Szczere laski, które nie boją się mówić o swoich słabościach i lękach. Które umacniają się nawzajem w wierze. Które stają za sobą w modlitwie. Na które zawsze można liczyć. Dzięki temu nawet największe różnice okazują się wspaniałym uzupełnieniem.

Daria Kajewska

Czas na rozmowę

Środy o 18:00

Spotkanie na Latarnia, 5 lipca 21, w środę o 18.00
Czas na rozmowę, modlitwę, rozmyślanie o Jezusie – otwarte dla wszystkich.

– Kasia Dwojak

Spotkania kobiet

Środy o 11:00

Jeżeli jesteś wolna w środowy poranek, to serdecznie Cię zapraszamy na spotkanie o 11 u Helen. Naszym pragnieniem jest być otwartymi na to, co Bóg chce czynić w naszym życiu, być dla siebie wsparciem, zachęceniem i modlić się o siebie nawzajem.

– Helen Stainsby

2+1
On, ona i Bóg

Czwartki o 17:30

To cykl spotkań dla małżeństw i par.
Zapraszamy na niesamowitą przygodę z Bogiem oraz odkrywanie Bożego planu dla nas. 
Naszym celem jest budowanie silnych i zdrowych relacji małżeńskich, w oparciu o to czego naucza nas Boże Słowo, które jest prawdą i podstawą naszego życia. Możecie spodziewać się: domowej atmosfery, zajęć warsztatowych, ćwiczeń w parach, dyskusji i przede wszystkim studiowania Biblii.

– Gosia & Marcin Głowaccy

Grupa wsparcia

Piątki

Otwarte dla wszystkich, którzy chcą wzrastać w Bogu. Prowadzimy grupy wsparcia dla tych, którzy walczą i zmagają się w życiu z różnymi dziedzinami życia.

– Tomek & Anita Zarębscy

Wstawiennictwo i relacje

Piątki o 19:00

Spotkania energicznych kobiet w średnim wieku, praktykujących uwielbienie, wstawiennictwo i dbających o relacje. Dzielimy się sercami, wzmacniamy wiarę, modląc się o kościół i nasze miasto. Spotykamy się dwa razy w miesiącu, zwykle w piątek o 19:00

– Ola Motylewska

Relacje

Co druga sobota o 18:00

Jeżeli nie wiesz o co chodzi, chodzi o relacje, z Bogiem, z Biblią, ze sobą nawzajem, w modlitwie…Wcześnie (nowo) narodzeni ale łodzi Duchem, zapraszamy Cię serdecznie do stołu, przy którym dzielimy się nie tylko herbatą ale również sercem, słowem i Boża radością…”zachęcajcie się nawzajem i budujcie jeden drugiego” ( 1 Tes. 5,11).

Spotykamy się w soboty (co dwa tygodnie) o 18:00.

Czekamy na Ciebie,

– Beata & Janusz

Alpha

Środy o 18:00

Kurs Alfa dla osób mówiących po angielsku.

Uważamy, że każdy powinien mieć szansę zgłębienia wiary chrześcijańskiej, zadawania pytań i dzielenia się swoim punktem widzenia; gdziekolwiek się jest na świecie. Przyjdź i dołącz do nas na wspólny posiłek, a następnie wideo oraz dyskusję w domowym i nieformalnym otoczeniu.

– Ian & Eva Gray