Wesprzyj nasze działania

Wspieramy finansowo różne lokalne, ogólnopolskie i międzynarodowe inicjatywy. Jeżeli chcesz zasiać swoje finanse i dołączyć do tych działań, możesz to zrobić wykorzystując podane poniżej sposoby. Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jak darować

Przelew Bankowy

Jeżeli wpłacasz z polskiego rachunku, użyj tego numeru:
92 2530 0008 2024 1007 5608 0001 

Jeżeli wpłacasz z międzynarodowego rachunku, użyj tego numeru:
IBAN: PL92 2530 0008 2024 1007 5608 0001
SWIFT / BIC: NESBPLPW

Właściciel konta:
Kościół Chrystus dla Wszystkich
Sciegiennego 42, 70-354 Szczecin

Wiadomość tekstowa - SMS

Wyślij SMS o treści „GIVE XX” pod nr  799 448 823   

ChurchSuite

Możesz darować wykorzystując stronę ChurchSuite – kliknij tutaj

Inne

Jeśli chcesz zasiać w inny sposób, skontaktuj się z nami –kliknij tutaj

Kogo wspieramy

Coffee House i Latarnia

KCdW wspomaga finansowo pracę w Coffee House i Latarni, które działają, aby pomagać osobom zmagają sie z problemami uzależnień. Proszę skontaktuj się z Helen Stainsby, która jest liderem tej działalności jeżeli chcesz dowiedzieć się jak możesz wspomóc te służby.

OneSaved

KCdW wspomaga finansowo organizację OneSaved, która ma na celu walkę z handlem dziećmi. OneSaved zaklada ośrodki opieki dla dzieci w poludniowo-wschodniej Azji. Te domy są bezpiecznym miejscem dla dzieci,  które były sprzedane. Miejsce w którym mogą wyzdrowieć, otrzymać opieke medyczną i psychologiczną, a co najważniejsze mogą poznać miłość Chrystusa i znależć prawdziwą wolność przez osobistą relacje z Jezusem. 
 
Więcej informacji na temat pracy jaką wykonuje OneSaved można znaleźć na ich stronie internetowej https://1saved.org/
 

Netivah

KCdW wspomaga finansowo organizację Netivah, która pragnie oglądać jakmłodych mężczyzn i kobiety w Izraelu poznają Mesjasza, Jego miłość, stają się jak On i służą tak, jak on służył. Netivah wyposaża, wzmacnia oraz wspiera wzrost chrześcijańskich społeczności w Izraelu w aspektach życia rodzinnego, pracy z młodzieżą oraz służby wojskowej. Organizują różne wydarzenia np. krajowe konferencje młodzieżowe, lokalne wydarzenia dla młodzieży, wspinaczki i wycieczki kempingowe. Seminaria i wykłady dla liderów młodzieżowych, liderów kongregacji oraz żołnierzy.
 
Wiecej informacji na temat pracy jaką wykonuje Netivah można znaleźć na ich stronie http://www.netivah.com/ 

Kontakt

Pozostaj z nami w kontakcie